Tato stránka využívá cookies. Ne, to není žádné cukroví, ale soubory, díky nimž například nemusíte znova zadávat stejné údaje, když už jste je jednou vyplnili (více informací). Beru na vědomí

Přehled makléřů



Pobočka: Mgr. Jan Vodenka

Pavel Šmídek

+420 602441993
pavel.smidek@volny.cz

Jan Vodenka

+420 608981561
janpetrpavel@seznam.cz

Milan Jaška

+420 777102248
jaska@reality-cz.com

Ivo Černý

+420 774606905
icereality@email.cz

Jaroslav Binder

+420 777103000
s.binder@seznam.cz

Bc. Daniel Eisenreich

+420 724304349
deisenreich@eisen-reality.cz

Monika Ešnerová

+420 601327567
monika@monareality.cz

Ing. Petr Hornát

+420 605288515
petr.s4@seznam.cz

Miroslav Rovňan

+420 721725665
rovnan.m@gmail.com

Jakub Říský

+420 728599167
risky.j@seznam.cz

Monika Čičmancová

+420 776484283
reality.monika@seznam.cz

Igor Chotinskij

+420 224283678
+420 773654888
smarthomes@seznam.cz

Bc. Petr Matoušek

+420 602409964
eurotrade@seznam.cz

Renáta Jermářová

+420 602958223
r.jermarova@seznam.cz

Jana Janešová

+420 602603020
jana@monareality.cz

Mgr. Monika Holema

+420 775110033
monika.holema@mastersreal.cz

Ing. Petr Klas

+420 777622000
kp-reality@email.cz

Bc. Vladislav Maltcev

+420 778140505
vladislavmaltcev@email.cz

Jarka Krajčová

+420 602456789
info@atelierpraha.com

Michaela Slaninová

+420 734678917
slaninova@centrum.cz

Blanka Švadlenková

+420 774349565
blanka.svadlenkova@seznam.cz


Mgr. Jan Vodenka
Na spojce 3, Praha 10, Vršovice
Mobil: +420 608 981 561, Telefon: +420 608 981 561
IČ: 65564286
jan.vodenka@volny.cz
www.realityvodenka.cz

Zpět na úvod | Nastavit jako domovskou stránku | Kontakty | Mapa stránek