Tato stránka využívá cookies. Ne, to není žádné cukroví, ale soubory, díky nimž například nemusíte znova zadávat stejné údaje, když už jste je jednou vyplnili (více informací). Beru na vědomí

Přehled makléřů



Pobočka: Mgr. Jan Vodenka

Jan Vodenka

+420 608981561
janpetrpavel@seznam.cz

Jaroslav Binder

+420 777103000
s.binder@seznam.cz

Ing. Petr Klas

+420 777622000
kp-reality@email.cz

Igor Berg

+420 702377090
kancelar.praha@post.cz

Natalie Vašatová

+420 776484283
reality.monika@seznam.cz


Pobočka: POB: Milan Jaška

Milan Jaška

+420 777102248
jaska@reality-cz.com


Pobočka: POB: Ivo Černý

Ivo Černý

+420 774606905
icereality@email.cz


Pobočka: POB: Daniel Eisenreich

Bc. Daniel Eisenreich

+420 724304349
deisenreich@eisen-reality.cz


Pobočka: POB: Monika Ešnerová

Monika Ešnerová

+420 601327567
monika@monareality.cz


Pobočka: POB: Miroslav Rovňan

Miroslav Rovňan

+420 721725665
rovnan.m@gmail.com


Pobočka: JV - Igor Chotinskyj

Igor Chotinskij

+420 224283678
+420 773654888
smarthomes@seznam.cz


Pobočka: POB: Bc. Petr Matoušek

Bc. Petr Matoušek

+420 602409964
info@matousekpetr.cz


Pobočka: POB: Renáta Jermářová

Renáta Jermářová

+420 602958223
r.jermarova@seznam.cz


Pobočka: POB: Mgr. Monika Holema

Mgr. Monika Holema

+420 775110033
monika@monikaholema.cz


Pobočka: POB: Vladislav Maltcev

Bc. Vladislav Maltcev

+420 778140505
vladislavmaltcev@email.cz


Pobočka: POB: Blanka Švadlenková

Blanka Švadlenková

+420 774349565
blanka.svadlenkova@seznam.cz


Pobočka: POB: Oleksandra Sharnova

Oleksandra Sharnova

+420 777350199
sharnova@email.cz
www.realityvodenka.cz


Pobočka: POB: Miroslav Halama

Miroslav Halama

+420 602603020
info@maklerka.info


Pobočka: POB: Youngs

Antony Young

+420 774522474
antony@byyoung.cz

Lucie Young

+420 608593740
lucie@byyoung.cz


Mgr. Jan Vodenka
Václavské náměstí 21, 11000 Praha 1
Mobil: +420 608 981 561, Telefon: +420 608 981 561
IČ: 65564286
jan.vodenka@volny.cz
www.realityvodenka.cz

Zpět na úvod | Nastavit jako domovskou stránku | Kontakty | Mapa stránek