Sanderova, výjimečná nabídka na trhu s nemovitostmi, 3+kk dvě terasy, garáž, sklep

Sanderova, Praha 7, Holešovice, Praha

3+kk, Osobní, konstrukce: Smíšená, 96 m2, 3. podlaží, Bezbariérový přístup, Balkon, Výtah, Sklep, Garáž, Parkování, stav: Velmi dobrý, lokalita: Klidná část obce

57 000Kč/měs

Kontaktujte nás
+ 26 fotky Zobrazit více

Výjimečná příležitost na trhu s pronájmy. Dvojložnicový byt ve druhém patře s výhledem na řeku. Nadstandardní materiály a vybavení bytu 3+kk s velkou terasou na východ a druhou západním směrem. V obývacím prostoru s moderní kuchyní se spotřebiči MIELE vybaveno sedací soupravou VITRA, stejně tak stolky a interiérové doplňky, jídelní stůl a židle TON, svítidla DELTA light, v ložnicích LASVIT by Boris Klimek.

Dřevěné podlahy, dlažba, francouzská okna, bezpečnostní vstupní dveře, elektricky ovládané předokenní žaluzie, vytápěná podlaha v koupelně, pračka, myčka, indukční varná deska, videotelefon, sklep, výtah, vstupy na čip.

Rezidenčním komplex Marina Island s recepcí a ostrahou 24/7, kamerovým systémem a podzemním parkováním a sklepem na nábřeží Vltavy. Rychlým dopravní spojením do centra a plná občanská vybavenost v blízkém dosahu. Pár minut tramvají ke stanicím metra Palmovka, Nádraží Holešovice a Vltavská.

Součástí projektu je dále privátní zahrada, parkování pro hosty, možnost využití místa na grilování, půjčovna kol, podél komplexu vede cyklostezka do Tróje.

Záloha na společné domovní služby, vodu a topení 8000 Kč měsíčně.
Elektřina cca 1.500 CZK měsíčně.
Parkovací místo s obrovským sklepem možné pronajmout za 3.000 CZK měsíčně.

Vratná kauce 100.000 CZK.
Volné od 01.10.2024.

Sanderova, exceptional offer on the real estate market, 3+kt 96sqm two terraces garage cellar

Exceptional opportunity in the rental market. Two bedroom apartment on the second floor overlooking the river. Superior materials and furnishings in a 3 bedroom apartment with a large terrace facing east and another facing west. In the living area with modern kitchen with MIELE appliances equipped with VITRA sofa set, as well as tables and interior accessories, dining table and chairs TON, DELTA light fixtures, in the bedrooms LASVIT by Boris Klimek.

Wooden floors, tiles, French windows, security entrance door, electrically operated front window blinds, heated bathroom floor, washing machine, dishwasher, induction hob, video phone, cellar, lift, chip entrances.

Residential complex Marina Island with 24/7 reception and security, CCTV, underground parking and cellar on the Vltava riverbank. Fast transport links to the city centre and full civic amenities in close proximity. A few minutes by tram to Palmovka, Nádraží Holešovice and Vltavská metro stations.

The project also includes a private garden, parking for guests, the possibility of using the barbecue area, bicycle rental, along the complex runs a bike path to Troja.

Deposit for common utilities, water and heating 8000 CZK per month.
Electricity approx. 1.500 CZK per month.
Parking space with a huge cellar can be rented for 3.000 CZK per month.

Deposit 100.000 CZK.
Available from 01 OCT 2024.

Základní info

Umístění :
Klidná část obce
Konstrukce :
Smíšená
Adresa :
Sanderova, Praha 7, Holešovice, Praha

Počty místností, umístění

Patro, podlaží:
3. podlaží
Počet NP:
10
Počet PP:
2
Typ objektu:
patrový

Vybavení objektu

Výtah, Zařízeno nábytkem, Sklep, Balkon, Bezbariérový přístup, Garáž, Parkování, Terasa

Inženýrské sítě

Internet

Charakteristika objektu

Bydlení pro zaměstnance, Novostavba, Bydlení pro rodiny

Dopravní dostupnost

Tramvaj, MHD

Vybavenost v okolí

Kompletní síť obchodů a služeb
Evidenční číslo Sanderova8
Adresa Sanderova, Praha 7, Holešovice, Praha
Cena 57 000Kč/měs

Antony Young

tel: +420 774522474
mobil: +420 774522474
email: antony@byyoung.cz

Máte otázku?

Osobní údaje